Collegium Balticum cb.szczecin.pl

https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika/

Brak głosów.
Please wait...

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum to jedna z najbardziej prestiżowych niepublicznych uczelni w województwie Zachodniopomorskim. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie to pewność najwyższej jakości kształcenia specjalistów o profilu praktycznym. Szkoła kształci na kierunkach: Pedagogika, Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Informatyka. Aktualnie Collegium Balticum prowadzi rekrutację zimową, która będzie trwać do końca lutego. Start zajęć nastąpi już w marcu.

Zaletą Collegium Balticum jest to, że kształci swych słuchaczy w wymiarze praktycznym, a nie tylko teoretycznym. Systematycznie poszerza zakres działalności i elastycznie reaguje na zapotrzebowanie rynku pracy i stawia na kierunki i specjalności, po ukończeniu których absolwenci mogą liczyć na dobrą i satysfakcjonującą pracę. Rozległa wiedza praktyczna; kontakt z aktywnymi zawodowo profesjonalistami, doświadczonymi praktykami; uczciwe i przejrzyste warunki kształcenia; brak ukrytych kosztów; konkurencyjne czesne i zaangażowanie uczelni w pomoc dla lokalnych społeczności powodują, niezmiennie od wielu lat ogromne zainteresowanie działalnością i ofertą uczelni. Biuro Projektów Międzynarodowych SSW Collegium Balticum aktualnie rozpoczyna kilkanaście następnych międzynarodowych projektów edukacyjnych, tworząc jednocześnie lokalnym przedsiębiorcom szanse pozyskiwania pracowników, partnerów biznesowych a także rynków zbytu.

W procesie kształcenia swoich studentów SSW Collegium Balticum czerpie z doświadczenia praktyków. dlatego też studenci mają do czynienia ze sprawdzonymi rozwiązaniami wykorzystywanymi aktualnie przez specjalistów w swoich dziedzinach. Z uwagi na to, że uczelnia na bieżąco monitoruje sytuację na rynku pracy, elastycznie dostosowuje swój program do wymagań przedsiębiorców, poszukujących pracowników wśród absolwentów i studentów wyższych uczelni. W efekcie wielu studentów Collegium Balticum łączy naukę z pracą. Elementem, który sami słuchacze studenci doceniają w szczególności, jest unikanie w programach nauczania kwestii, które z punktu widzenia przyszłej profesji są niepotrzebne, lub drugorzędne.

W planach SSW Collegium Balticum jest otwarcie kolejnych kierunków, mowa przede wszystkim o kosmetologii a także fizjoterapii – ich program jest konsultowany z lokalnymi przedsiębiorcami. Każdy przyszły student jest zainteresowany tym jakie są koszty kształcenia. Wypada więc napisać o atrakcyjnych zniżkach w wysokości czesnego. Aktualnie, w ramach promocji jest możliwość uzyskania jednego czesnego gratis. Jest również ewentualność uzyskania zniżki za cały okres studiów magisterskich dla przedstawicieli służb mundurowych, zapisujących się na studia indywidualnie. Szczegóły oraz inne możliwości rabatów warto zobaczyć na witrynie internetowej Collegium Balticum (www.cb.szczecin.pl). Również tam znajdą Państwo szczegółowe informacje o kierunkach zimowego naboru. Warto również dodać, że pierwszy ze wspomnianych kierunków naboru zimowego, czyli Informatyka, to specjalizacja zorganizowana na miarę wymagań nowoczesnego społeczeństwa technologicznego.

Absolwenci uczelni znajdują pracę w renomowanych firmach już na etapie studiów. SSW Collegium Balticum zapewnia swoim studentom specjalistyczną i unikalną wiedzę w zakresie programowania (nowoczesne języki i środowiska programistyczne), testowania oprogramowania, technologii internetowych lub administrowania chmurami danych, tworzenia systemów wbudowanych dla branży Automotive i branży medycznej, stosowanie specjalistycznych sterowników lub mikrokontrolerów.

Krótko mówiąc, perspektywy zawodowe absolwentów są właściwie nieograniczone. Absolwent naszej uczelni otrzymuje tytuł inżyniera oraz pewny i dobrze płatny zawód.

Nazwa firmy: Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

Adres: ul. Mieszka I 61c, 71-011 Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: 91 483 81 62

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 07.11.2020